Misja / Tu i teraz

Klubdlamam jest blogiem dla kobiet i ich partnerów. Dostarcza rzetelnej, sprawdzonej w praktyce wiedzy opartej na lekarskim doświadczeniu. Lata pracy z dziećmi i ich rodzicami podczas najpiękniejszych i najtrudniejszych chwil już podczas porodu oraz później, w trakcie dorastania dzieci, ukierunkowały mój sposób myślenia i działania.
Doświadczenie i wiedzę zdobywa się powoli. Jest to cały proces, który potrzebuje zaangażowania, zmiany nawyków oraz czasu. Długa, mozolna, czasem wyboista ścieżka do zrealizowania planu wymaga dobrej organizacji i starań. Możliwość wyboru drogi jest luksusem. Jest mieszanką wiedzy, odwagi i czasu.

Wiedza, która daje wybór.

Słowa przewodnie:
działanie, nawyk, zmiana, praca, organizacja, zaangażowanie, wybór, zaufanie, profesjonalizm, porządek, sukces, region, czas, odwaga, doświadczenie, kobieta, lekarz, wiedza, B:

Wizja / Po drodze

Klubdlamam w przyszłości to platforma edukacyjna. Ponadczasowa tematyka w nowoczesnym wydaniu, która przyciągnie młodszych i starszych czytelników. Idąc zgodnie ze współczesnym trendem wspierania kobiet, wartością nadrzędną będzie próba zmiany sposobu myślenia, postępowania i postrzegania kobiet w społeczeństwie. Nawyki zmieniają się powoli. Dopiero kontrolowane ryzyko, nowy cel, małe kroki i doświadczenie mają szansę zmienić naszą świadomość.

Stąd kryteria, które będą definiowały klubdlamam to:

  • Wysoka wartość i jakość wpisów na blogu oraz publikowanych materiałów.
  • Miejsce pierwszego wyboru dla rodziców poszukujących obiektywnej wiedzy.
  • Głębokie osadzenie w lokalności.
  • Niezależność i status eksperta w swojej dziedzinie.
  • Społeczność osób świadomych, pragnących zmiany, odważnych i ceniących wiedzę jako największe dobro.
  • Sygnet B: jako symbol świadomych kobiet w każdym wieku.
  • Wiedza zdobywana w czasie jako wyznacznik dojrzałości.
  • Nastawienie na wieloletnią, profesjonalną edukację, która będzie bazą dla pokoleń.

Droga do dojrzałości wiedzie przez odwagę do zmian.

Słowa przewodnie:
przyszłość, edukacja, nawyk, ryzyko, cel, region, ekspert, zmiana, dojrzałość, wsparcie, wybór, niezależność, pokolenie, region, czas, odwaga, doświadczenie, kobieta, lekarz, wiedza, B:

Strategia / Zwycięstwo

Klubdlamam jako miejsce dla osób, które nie boją się poszukiwań i mają odwagę zmierzyć się z tradycją w zakresie sposobu myślenia i zachowania. Luksus dla ludzi postępowych, którzy wiedzę i pewność siebie traktują jako bogactwo przekazywane następnym pokoleniom.
Cechy, którymi będzie podążał klubdlamam to: odwaga, dojrzałość, niezależność, doświadczenie, zaangażowanie, profesjonalizm.
Właśnie po to, aby nie zboczyć ze szlaku, którym podążam jako lekarz.

Planujesz. Realizujesz. Wygrywasz.

Słowa przewodnie:
myślenie, luksus, pokolenie, planowanie, niezależność, spójność, plan, postęp, wygrana, czas, odwaga, doświadczenie, kobieta, lekarz, wiedza, B: